parafin | 01

hayaller dört yapraklı yonca, hayatlar ısırgan otu..

***

benzin ikaz lambası yanıyor ağbi, bilgisayarın fanı çok ses yapıyor, temiz tabak kalmamış ve tırnaklarım uzamış, küller hep masaya ve halıya dökülmüş..

***

“ima” mesela çok acayip bir olay.. Dolaylı olarak bir şeyden bahsediyorsun karşı taraf anlarsa ne mutlu anlamazsa küfretmek lazım gelir.. ve bazı imalar can sıkıcı olabilir elbette.. neyse işte sonrasında kadın gider erkek içer ya da kadın içer erkek içer ya da kadın çok şeker erkek içer..

***

taksit ile alışveriş yapmak ne kadar mantıklı bilemiyorum, karar veremiyorum.. peşin fiyatına 6 taksit ne kadar da cazip..

***

televizyon iki kere kendi kendine açıldı.. bu nasıl mümkün olabiliyor.. bir anda salondan ses geliyor bakıyorum televizyon açılmış.. sen hayırdır la.. kim veriyor sana bu yetkiyi arkadaş, kafana göre çalışmaya başlayamazsın sen kimsin la..

***

taksiye binince bence verilebilecek en yüksek ücret 30 lira filan.. daha fazlası sanki ömür çalmak gibi.. yürüsem daha iyi gibi.. ben o paraya iki bira daha içer sabah direkt işe giderim çünkü, çok daha mantıklı..

***

Recep Aktuğ – sensiz saadet neymiş

***

haydi görüşürüz..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s